#znamijestprosto

Roomstate
Experience

Roomstate powstało z potrzeby zapewnienia komfortu życia każdej młodej osobie, która rozpoczyna dorosłe życie w Krakowie. Przekonaliśmy się, że Kraków to miasto pełne aktywnych, otwartych i radosnych ludzi. Teraz czas stworzyć dla nich przestrzeń do życia i rozwoju.

Roomstate Experience

Jesteś studentem? A może zaczynasz pracę w Krakowie? Zdaj się na nasze doświadczenie i umiejętności w kreowaniu wygodnej przestrzeni do życia. Wynajmij pokój w Krakowie z Roomstate.

świetne mieszkania
w całym Krakowie
doskonały kontakt
z zarządcą
możliwość migracji
między mieszkaniami
obsługa w 3 językach
na partnerskim poziomie

Kroki

heading_element_right
Tylko kilka kroków dzieli Cię od wynajęcia pokoju w Krakowie. Zrób to z Roomstate!
1
Wybierz odpowiadające Ci mieszkanie

Spośród dostępnych ofert pokoi do wynajęcia wybierz te, które najlepiej spełniają Twoje wymagania. Nieruchomość możesz zobaczyć w czasie wizyty online bądź standardowo – podczas spotkania z naszym Doradcą pod wskazanym adresem.

2

Podejmij decyzję

W ofercie Roomstate znajdziesz mieszkania w centrum, ale także na obrzeżach Krakowa. Jeśli interesuje Cię najem pokoju z Roomstate, ale nie znasz jeszcze dokładnego terminu przeprowadzki bądź Twoje wymarzone lokum jest obecnie niedostępne – nie martw się! Daj nam sygnał, a będziesz pierwszą osobą w kolejce oczekujących na klucze

3

Podpisz umowę
Przygotowujemy w pełni bezpieczne i sprawdzone przez prawników umowy rezerwacyjne pokoi. Przed podpisaniem dokumentu przeprowadzamy również ankietę osobową – w ten sposób gwarantujemy Ci dobrą atmosferę w mieszkaniu i przyjaznych współlokatorów. Wynajmujemy mieszkania tylko tym, z którymi sami chcielibyśmy mieszkać.

4

Odbierz klucze
Po sfinalizowaniu wszystkich formalności – podpisaniu umowy najmu i wpłaceniu kaucji – otrzymasz klucze do Twojego nowego mieszkania. Witamy na pokładzie Roomstate kolejnego najemcę! 🙂

Galeria

heading_element_right
Zdjęcia pokoi w centrum Krakowa Zobacz wnętrza mieszkań i poszczególnych pokoi do wynajęcia dostępnych w naszej ofercie
heading_element_white_

#spaceandjoy​

Więcej niż mieszkanie

Dobra atmosfera w mieszkaniu i pozytywne relacje między współlokatorami – to dla nas wartości nadrzędne. Wynajmując pokój z Roomstate możesz być pewny, że osoby zamieszkujące z Tobą będą przyjaźnie nastawione i otwarte na nowe znajomości.
heading_element_orange_single

Dlaczego warto?

Mieszkania i pokoje do wynajęcia w Krakowie, dostępne w ofercie Roomstate to wybór najlepszych lokalizacji oraz zawsze podwyższony standard wykończenia wnętrz. Przekonaj się o naszej jakości i wejdź do świata wygody.
doskonały kontakt z zarządcą

ładne i estetyczne wnętrza

możliwość migracji
między mieszkaniami