#roomstate

O nas

Roomstate specjalizuje się w zarządzaniu najmem mieszkań i pokoi. Nasz zgrany zespół obsługuje mieszkania na wynajem w Krakowie już od wielu lat.

Dzięki temu doskonale wiemy jakie nieruchomości cieszą się największą popularnością oraz w jakich warunkach chcą mieszkać najemcy.

Pokoje i mieszkania
w standardzie premium

W naszej ofercie znajdują się wyselekcjonowane nieruchomości w standardzie premium (kawalerki, pokoje i mieszkania). Wszystko po to, aby zagwarantować Ci komfortową i estetyczną przestrzeń do życia… bez prowizji!

świetne mieszkania
w całym Krakowie
doskonały kontakt
z zarządcą
możliwość migracji
między mieszkaniami
obsługa w 3 językach
na partnerskim poziomie
heading_element_orange_single

Nasi partnerzy

Nad najwyższą jakością ofert i obsługi w Roomstate czuwa doświadczony zespół fachowców z wielu branż: architekci, zarządcy, ekipy budowlane i wykończeniowe, konserwatorzy, home stagerzy, prawnicy. Z nami zamieszkasz pięknie, wygodnie i bezpiecznie!
heading_element_white_

#mieszkajwkrakowie

Kraków - Twój nowy dom

Pokoje do wynajęcia w Krakowie dostępne w ofercie Roomstate wyróżniają się doskonałą lokalizacją, usytuowane w centrum lub w pobliżu najważniejszych uczelni i kampusów biurowych stwarzają doskonałą okazję do poznania bliżej Miasta Królów. Najlepiej, oczywiście, z nowymi współlokatorami poznanymi dzięki Roomstate! Dzielmy się przestrzenią i radością życia.