O nas

Witamy!

Coś o nas... Roomstate jest marką prężnie rozwijającej się firmy Newstate (skupiającej się na sprzedaży oraz nieruchomościach inwestycyjnych). Specjalizujemy się w najmie mieszkań na pokoje wysokiej jakości, z jednoczesnym dopasowaniem najemców pod względem wieku oraz upodobań. Zwracamy uwagę na dobrą atmosferę i samopoczucie naszych klientów, więc postaramy się uniknąć zakwaterowania nałogowego palacza tuż obok astmatyczki.

Co wyróżnia nas na rynku nieruchomości? Przede wszystkim innowacyjne rozumienie frazesu "indywidualne podejście do klienta"...Co to oznacza w praktyce? W naszym przypadku - to proste, przyjmujemy punkt widzenia zarówno Właściciela, jak i Najemców. Przez to zapewniamy najwyższą jakość obsługi z wyczuciem i nastawieniem na potrzeby, różne dla obu grup, nawet w przypadku tego samego zagadnienia!

Mając stały i bezpośredni kontaktu z najemcami, Roomstate zaczęło rozwijać się właśnie w ich kierunku. To Wasz punkt widzenia przyjmujemy i robimy wszystko, by proces wynajmu pokoju był łatwy, a lokatorzy zadowoleni ze wspólnego mieszkania.

Wychodzimy na przeciw Waszym potrzebom!